محل تبلیغ شما
پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹
ساعت:  ۱۲:۰۰:۱۳
فروشگاه اینترنتی ملورا
امروز در زردنیوز
 پربیننده های اخبار روز
 پرنظرهای اخبار روز

شوماخر از کما خارج شد
تاریخ: ۶ ارديبهشت ۱۳۹۳

پزشکان معالج میشائیل شوماخر راننده آلمانی فرمول یک فراری اعلام کردند که وی هوشیاری خود را بازیافته است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، شبکه روسیا الیوم لحظاتی پیش در خبری فوری گزارش داد، پزشکان معالج میشائیل شوماخر راننده فرمول یک اعلام کردند که وی هوشیاری خود را بازیافته است.

مدیر برنامه های قهرمان سابق فرمول یک روز جمعه 25 آوریل گفت:این راننده آلمانی پس از مدتها از کمای مصنوعی که در آن به سر می برد خارج شده است.

"سابینا کیم" در گفتگو با شبکه "RTL" آلمان گفت: اسطوره رانندگی از کمای مصنوعی خارج شده و همسر خود را شناخته است، اما روند خروج ار کمای مصنوعی به دلیل داروهای مخدر بسیار دشوار است.وی افزود: شوماخر گاهی از کما خارج شده و مجددا به حالت کما می رود.

گفتنی است، شوماخر روز يکشنبه ۲۹ دسامبر ۲۰۱۳ در حالی که به همراه پسرش در کوه‌های آلپ فرانسه اسکی می‌کرد، دچار سانحه شد و سرش به صخره اصابت کرد. به گفته پزشکان، او با سرعت بالا با یک صخره برخورد کرده، به هوا پرتاب شده و دوباره روی صخره فرود آمده است. شوماخر در زمان وقوع سانحه از کلاه ایمنی استفاده می‌کرده است و به گفته پزشکان اگر کلاه ایمنی بر سر نمی‌داشت، در جا کشته می‌شد. پزشکان با انجام عمل جراحی و همچنین مراقبت های پزشکی به وضعیت وی رسیدگی کردند.

نسخه چاپی
ارسال
۰
مطالب مرتبط
نظرات


نام(اختیاری):
ایمیل(اختیاری):
عدد مقابل را در کادر وارد کنید:
متن:

پی سی آگهی مجتمع فولاد صائب
تازه ترین اخبار
پیشنهاد زردنیوز
پی سی آگهی تدریس خصوصی