محل تبلیغ شما
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹
ساعت:  ۱۹:۵۶:۴۱
فروشگاه اینترنتی ملورا
امروز در زردنیوز
 پربیننده های اخبار روز
 پرنظرهای اخبار روز

آشنایی بهتر با فر توستر
تاریخ: ۹ مهر ۱۳۹۳

 

آشنایی بهتر با فر توستر


شاید توستر را یک شی اضافی به شمار می آورید و فقط برای زیبایی آشپزخانه ار آن استفاده میکنید. یا شاید روزهای زیادی داخل آن کلوچه یا سیب زمینی گرم کرده اید.
هنوز عده زیادی تصور میکنند که فر توستر با توستر هم معنی است، اما امروزه محصولات متنوع با کاربردهای متفاوت عرضه شده اند. درحالیکه یک فر توستر استاندارد برای گرم کردن غذا و نان و ... طراحی شده اما نمیتواند عملکردی مانند ماکروویو داشته باشد.
فر توستر معمولا تنظیم پذیر و دارای درجه حرارت تست است. امروزه توستر های جدید با شکل و کاربردهای بیشتری وارد بازار شده که دارای جوجه گردان، المنت برای جوش آوردن مایعات و در هر سایز و حجمی که بخواهید در بازار موجود است.
در هنگام خرید دقت کنید که یک فر توستر خوب باید درب شیشه ای نسوز و نشکن داشته باشد و سینی کشویی آن متصل به درب باشد بصورتیکه با باز کردن درب، سینی نیز به سمت شما به بیرون بیاید تا جمع آوری غذای داغ را راحت کند.
داشتن سینی دوم، زیر سینی اول نیز یکی از واجبات این دستگاه است چرا که خرده نان های ریخته شده از سینی اول را براحتی میتوانید از سینی دوم جمع آوری کنید.
دقت کنید که دستگاه پایه داشته و از کف فاصله داشته باشد چرا که اگر روی سطح کابینت قرار بگیرد احیانا با نشت آب روی کابینت، دستگاه اتصالی کرده و با برق گرفتگی مواجه میشوید.

sooran

نسخه چاپی
ارسال
۰
مطالب مرتبط
نظرات


نام(اختیاری):
ایمیل(اختیاری):
عدد مقابل را در کادر وارد کنید:
متن:

پی سی آگهی مجتمع فولاد صائب
تازه ترین اخبار
پیشنهاد زردنیوز
پی سی آگهی تدریس خصوصی