محل تبلیغ شما
چهارشنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۹
ساعت:  ۱۶:۴۲:۰۱
فروشگاه اینترنتی ملورا
امروز در زردنیوز
 پربیننده های مد و زیبایی
 پرنظرهای مد و زیبایی
چند ماسک فوق العاده برای داشتن پوستی بدون جوش و کک و مک

چند ماسک فوق العاده برای داشتن پوستی بدون جوش و کک و مک


برای داشتن پوستی عالی و عاری از هرگونه لک، جوش و کک و مک می توانید از گیاهان کمک بگیرید و با استفاده از آنها ماسک های بسیار مؤثری را برای پوست خود تهیه نمایید.

تاریخ: ۲۶ مهر ۱۳۹۳

mahsho af

برای داشتن پوستی عالی و عاری از هرگونه لک، جوش و کک و مک می توانید از گیاهان کمک بگیرید و با استفاده از آنها ماسک های بسیار مؤثری را برای پوست خود تهیه نمایید. در ادامه به بیان 4 ماسک گیاهی مفید خواهیم پرداخت:

ماسک برای بهبود کک و مک:

مقداری گلاب، عرق نارنج و برات دو سود را با هم مخلوط کرده و بر روی پوست بمالید. پس از مدتی رنگ کک و مک کم رنگ شده و به مرور زمان از بین خواهد رفت.

ماسک برای شفافیت پوست:

مقداری تخم ایرس، تخم خربزه، آرد جو، تخم ترب، مغز بادام تلخ، نشاسته کتیرا و گل ارمنی را با هم بکوبید و در شیر بریزید و این ماسک عالی را بر روی پوست پخش نمایید. این ماسک رنگ پوست را بسیار شفاف و باز می کند.

ماسک برای بهبود لک های پوست:

10 مثقال آرد باقلا، 10 مثقال آرد جو، 10 مثقال آرد نخود خام، 10 مثقال تخم خربزه، 10 مثقال تخم خیار، 3 مثقال کف دریا، 3 مثقال گل ارمنی را به آرامی با هم بکوبید و هر شب 1 قاشق مرباخوری از این مواد را با 4 قاشق غذاخوری شیر ترکیب کرده و به صورت بمالید. صبح روز بعد پوست خود را با آب ولرم بشویید. این ماسک برای بهبود لک های پوست بسیار مفید و مؤثر است.

ماسک برای جلوگیری از سیاه شدن رنگ پوست ناشی از آفتاب:

مقداری لعاب به دانه، لعاب اسپرزه و نشاسته صمغ عربی را با سفیده تخم مرغ مخلوط کنید و بر روی پوستتان پخش نمایید. پس از تاریک شدن هوا می توانید پوست خود را با آب ولرم بشویید. این ماسک برای افرادی که مدت طولانی در معرض نور خورشید هستند، مفید می باشد.

مه شو

نسخه چاپی
ارسال
۰
مطالب مرتبط
نظرات


نام(اختیاری):
ایمیل(اختیاری):
عدد مقابل را در کادر وارد کنید:
متن:

فروشگاه اینترنتی ملورا
تازه ترین اخبار
پیشنهاد زردنیوز
پی سی آگهی تدریس خصوصی